www.kivigo.net HAKKINDA

Kivigo Nedir?

Kozmetik e-ticaretinde sektör lideri, moda ve alışveriş deyince akla ilk gelen isim olmayı hedefleyen online alışveriş sitesi kivigo.net en uygun fiyat iddiası ile aranıza katıldı. En güncel kozmetik trendleri ve yüz binlerce ürün Kivigo’da seni bekliyor. Makyaj, saç bakım ve cilt bakımı, parfüm, deodorant, ağız bakım başta olmak üzere birçok kategoride dünyaca ünlü markaların yeni sezon ürünlerine Kivigo’da rahatlıkla ulaşabilirsin. Ayrıca orjinal ürün, kolay iade, plus üyelik ve hızlı kargo ile son trend ürün kampanyalarını da bulabilirsin.

Sitenizden alışveriş yapmak güvenli mi?

Evet tamamen güvendesiniz.

• kivigo’da yüksek güvenlik sistemi olan SSL Sertifikası uygulaması bulunmaktadır, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılır.

• kivigo’da alışveriş yapılırken kullanılan kart bilgileri kesinlikle kaydedilmez ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülemez.

• Yaptığınız işlemlerde 3D Secure sistemi kullanılır. 3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir.

Satılan ürünler orjinal mi?

kivigo’da satılan tüm ürünler, markaların ürün kataloğunda yer alan orijinal ürünlerdir. Sahte, taklit, replika ürünler kivigo’da yer almaz. En üst kalitede ürün sunan saygın tedarikçi ve yetkili firmalarla çalışırız. Ürünler garanti belgeli ve faturalı olarak satışa sunulur.

Fiziki mağazanız var mı?

Tüm ürünlerimize www.kivigo.net, IOS ve Android uygulamalarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Gizlilik politikanız nedir?

Gizlilik politikamıza linkten ulaşabilirsiniz.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında Aydınlatma Metni'ne nereden ulaşabilirim?

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında Aydınlatma Metni’mize bu linkten ulaşabilirsiniz.

Tedarikçi firma bilgilerine nasıl ulaşabilirim?

Prosedür gereği tedarikçi firmalarımızın bilgilerini paylaşamıyoruz.