İADE ŞARTLARI VE İADE TALEP FORMU

Kivigo’da satılan tüm ürünler üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Kivigo iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. Kivigo sitesinden yapılan tüm alışverişlerde, aldığınız ürünle ilgili olarak, ürünün yer aldığı paketin kargo görevlisinin yanında açılması ve eksik olan ürünler için tutanak tutturulması gerekmektedir.

İade İşlemlerinde geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

 

Ürünümü iade etmek istiyorum, hangi ürünleri iade edebilirim?

Ambalajı açılmamış tüm ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürün iadesi yapmak için Kullanıcı Menü’sünden “Siparişlerim” sayfasına girmeniz, iade etmek istediğiniz siparişinizin yanında görünen “İade ve Geri Gönderim” butonuna tıklayarak iade başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade veya değişim yapılacak ürünün faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Ayrıca ürünlerin üzerinde yer alan Kivigo Koruyucu Bandının açılmamış olması gerekmektedir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.
Ürünü adresimize kargo firması ile gönderirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.
Ürünün orijinal kutusu zarar görmeden ve faturası elimize ulaştığından İade Departmanımız iade sürecini inceleyecek ve iadenizin kabulünden itibaren iki (2) iş günü içinde iade işlemi kredi kartınıza veya hesabınıza havale yapılacaktır.

 

Ürünümü iade etmek istiyorum, ne yapabilirim?

• İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.
• Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iade işlemleri, iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamaz.

ÖNEMLİ: DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İADE YA DA SİPARİŞİNİZİN TEDARİK EDİLEMEMESİ DURUMUNDA BANKALARIN İADE PROSEDÜRLERİ DEVREYE GİRMEKTEDİR. ÖDEMİŞ OLDUGUNUZ ÜCRET 1-9 İŞ GÜNÜ ARASINDA HESABINIZA GERİ İADE EDİLEBİLMEKTEDİR.

 

Kargo şirketine nasıl ulaşıp, ürünü nasıl vereceğim?

• MNG Kargo’ya aşağıda belirtildiği gibi ulaşabilirsiniz. Gönderim aşamasında kargo görevlisine gönderi kodunuzla birlikte alıcının Kivigo (303857633) olduğunu belirtmeniz yeterlidir.

 

Müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşmek için her gün 09:00 – 18:00 saatleri arasında destek merkezimiz üzerinden işlem yapabilirsiniz.